Ponniene i fokus på Fosen

Ponniene i fokus på Fosen

Skrevet av: Line Bjølgerud 14:08 25. september 2018 , kategori: Sport

Forrige helg ble det arrangert ponnihelg på Fosen.

Ponnihelgen ble for første gang arrangert i fjor, og suksessen ble gjentatt i år. 15.–16. september ble ponnihelgen arrangert på Bjugn Travarena

– Tolv barn tok med seg sine ponnier og møtte opp for en sosial helg. Det var lokalkjøring lørdag arrangert av Fosen travklubb hvor ponnikuskene med lisens fikk delta, og oppvisningsløp for rekruttene. På kvelden var det middag, quiz og stell av ponnier. Søndag var det fire ponniløp, både sulky-, monté og rekruttløp, sier Hege Mørreaunet. 

Alle foto: Hege Mørreaunet
Ponnihelg på Fosen 250082849039957

Ponnihelg på Fosen 271790520327838

Ponnihelg på Fosen 281007005848175

Ponnihelg på Fosen 312360866163938

Ponnihelg på Fosen 329983001091111

Ponnihelg på Fosen 470818600079016

Ponnihelg på Fosen 555099704910736

Ponnihelg på Fosen 589635251454772

Ponnihelg på Fosen 681126482268835

Ponnihelg på Fosen 682252515490900

Ponnihelg på Fosen 697947370604121

Ponnihelg på Fosen 754354364927531

Ponnihelg på Fosen 2147791295547937

Ponnihelg på Fosen 2199629120255788

Ponnihelg på Fosen 2207343472880659

Kommentarer (0)

Skriv en kommentar

Logg inn for å kommentere. Alternativ innlogging under.
Innlegg som ikke skrives under fullt navn eller inneholder upassende innhold vil bli fjernet.

  • boker

    Bøker

    Vi har et godt utvalgt av bøker som fenger den hestesportsinteresserte!

    Bestill her »

  • caps

    Caps med LED-lys

    Vi har testet produktet over en lengre periode og har mer eller mindre blitt avhengig av capsen. Fem LED-pærer er diskret innfelt i capsens brem og man slår enkelt av og på lyset etter behov.

    Bestill her »

  • vest

    Sikkerhetsvest

    KOMPERDELL sikkerhetsvest er den første på markedet som er produsert for mannlige og kvinnelige kusker med en unik passform. Fungere også perfekt for montéryttere.

    Bestill her »

  • kjoredress

    TGN effekter

    En lett og praktisk kjøredress til varme dager eller til å ha utenpå andre klær.

    Bestill her »

- Annonse -
TGN.no
Trav og Galopp-Nytt A/S
Kontaktinformasjon
Trav og Galopp-Nytt A/S
  Tips oss
Eller hjelp oss å gjøre tgn.no bedre
Les dagens utgave av TGN
Se siste utgave eller bestill abonnement

Sentralbord
Tlf: 22 88 30 00

Postadresse
Trav og Galopp-Nytt
Postboks 10 Årvoll
0515 Oslo

Besøksadresse
Bjerke Travbane
Refstadveien 23 
0589 Oslo (se kart)

Åpningstid kundeservice
Man – fre: kl 08.00-11.30
og kl 12.00-15.00

Kundeservice
Tlf: 22 88 30 11
Faks: 22 88 30 20
E-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Redaksjonen
Tlf: 22 88 30 26
Faks: 22 88 30 10
E-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Annonser
Tlf: 22 88 30 19
E-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Ansatte
Se våre ansatte

 
  1. Fyll inn Navn
  2. Fyll inn E-post
  3. Feil info
  4. Invalid Input

© Trav og Galopp-Nytt 2013